Jaunumi

 • Vai Tu jau esi apdrošināts?

  08.10.2018

  Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019. gada 1. janvāra Latvijā valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tiks iedalīti pamata un pilnā “groza” pakalpojumos. Pilnā “groza” pakalpojumu klāsts būs pieejams iedzīvotājiem, kuri Latvijā ir sociāli apdrošināti, balstoties uz kādu no šiem statusiem: iedzīvotājs ir legālais darba ņēmējs, kurš veic sociālās apdrošināšanas iemaksas vispārējā nodokļu režīmā; iedzīvotājs atbilst kādai... View Article
 • Akcija “100 darbi Latvijai” arī Strenču Psihoneiroloģiskajā slimnīcā

  20.09.2018

  Latvijas simtgades svinības rit pilnā sparā, un ikkatrs no mums vēlas sniegt mūsu Latvijai kādu dāvanu, taču jāatceras, ka vislielākā dāvana, ko varam sniegt mūsu valstij, ir sakopta vide. Tāpēc Strenču Psihoneiroloģiskā slimnīca ir pievienojusies Latvijas simtgades vides sakopšanas un izdaiļošanas akcijā “100 darbi Latvijai”. Akcijas ietvaros no 24.-31. augustam Strenču Psihoneiroloģiskās slimnīcas parkā tika... View Article
 • Priecīgus LĪGO!

  20.06.2018

  Priecīgus Līgo svētkus! 
 • PIRMAIS LATVIJAS MĀSU SALIDOJUMS

  20.06.2018

  Par godu LMa 30 gadu pastāvēšanas jubilejai māsas un māszinību studentes/-i tiek aicināti piedalīties Pirmajā Latvijas māsu salidojumā, kas norisināsies 20., 21. un 22.jūlijā Tīnūžu pagastā, Ikšķiles novadā, atpūtas kompleksā ¨Turbas¨. Pieteikšanās: www.masuasociacija.lv, sadaļā ¨Konferences, semināri, kursi¨ līdz 19.07.2018.
 • SVEICAM MEDICĪNAS DARBINIEKU DIENĀ!

  15.06.2018

  Mīlestības, cieņas un pateicības pilni sveicieni Strenču PNS mediķiem Medicīnas darbinieku dienā! Paldies par Jūsu darbu! 
 • Slimnīcas mediķu komanda 21 dalībnieces sastāvā piedalījās Euroaptiekas Sieviešu skrējienā 2018

  04.06.2018

  Lai uzskatāmi demonstrētu, ka slimnīcas mediķi saprot kustību nozīmi savā ikdienā,  2.jūnijā slimnīcas mediķu komanda 21 dalībnieces sastāvā piedalījās Euroaptiekas Sieviešu skrējienā 2018, Rīgā, Lucavsalā. Neskatoties uz karsto laiku, putekļaino trasi, visas veiksmīgi nonācām finišā katra savā izvēlētajā distancē. Gandarījums par izdarīto, saulainais laiks sniedz iespēju ar labu garastāvokli uzsākt jauno darba nedēļu un pozitīvās emocijas nodot tālāk saviem kolēģiem un pacientiem, par kuriem ikdienā rūpējamies.
 • Skolēnu darbs vasarā sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru

  31.05.2018

  VSIA "Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca" jau 4 gadus piedalās Nodarbinātības valsts aģentūras organizētajos skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumos. Šīs vasaras garumā (3 mēnešus no jūnija līdz augustam) slimnīcas saimniecības struktūrvienībā strādās 6 skolēni, katru mēnesi pa diviem skolēniem.
 • Pieredzes vizīte Vīlandes psihiatrijas klīnikā Igaunijā

  24.05.2018

  Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas speciālisti ar kaimiņzemes Igaunijas psihiatrijas slimnīcu speciālistiem pēdējo gadu laikā ir tikušies vairākas reizes, gan uzņemot un iepazīstinot viesus ar Strenču slimnīcu, gan dodoties iepazīt Igaunijas psihiatrijas profila slimnīcu darbu. 23.maijā deviņi Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas speciālisti devās pieredzes apmaiņas vizītē uz Vīlandes psihiatrijas klīniku un iepazinās ar tās darba ikdienu, nākotnes plāniem un pārrunāja turpmākas sadarbības iespējas starp abām pusēm.
 • Pieredze ir zināšanu avots

  16.05.2018

  No 9.līdz 15. maijam Strenču slimnīca piedalījās starptautiskā pieredzes apmaiņas programmā HOPE un prezentēja savas unikālās zināšanas, darbības nozīmīgākos procesus un piemērus. Programmas ietvaros viesos uzņēmām divus speciālistus no Vācijas un Spānijas psihiatrijas profila slimnīcām. Vizītes laikā prezentācijas un diskusijas tika papildinātas ar slimnīcas nodaļu apmeklējumiem, sniegto rehabilitācijas un brīvā laika pavadīšanas iespēju apskati, Māmiņdienai veltītā pacientu koncerta apmeklējumu un pastaigām slimnīcas parkā. 
 • STARPTAUTISKU VIESU UZŅEMŠANA SLIMNĪCĀ

  03.05.2018

  No 9.līdz 15.maijam Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā viesosies divi ārvalstu speciālisti no Vācijas un Spānijas. Vizīte norisinās HOPE (Eiropas slimnīcu un veselības aprūpes federācijas) pieredzes programmas ietvaros, kurā Strenču slimnīca piedalās otro gadu pēc kārtas. 
 • PSIHIATRA UN NARKOLOGA AMBULATORĀS KONSULTĀCIJAS STRENČU PSIHONEIROLOĢISKAJĀ SLIMNĪCĀ

  26.03.2018

  Lai nodrošinātu pakalpojuma pieejamību, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” informē, ka ir paplašināti slimnīcas sniegtie ambulatorie pakalpojumi - psihiatra un narkologa konsultācijas sniedz vairāki speciālisti, nodrošinot iespēju vairāk iedzīvotājiem saņemt nepieciešamās konsultācijas un ārstniecību.
 • Narkoloģijas pakalpojums Strenču slimnīcā

  06.03.2018

  Valsts apmaksāto narkoloģisko palīdzību Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā sniedz no šā gada 1. janvāra. Aizvadīto divu mēnešu garumā slimnīcas speciālisti aktīvi strādājuši, pilnveidojot pakalpojuma sniegšanas procesu, ņemot vērā arī pacientu apmierinātības aptaujas anketās minēto novērtējumu un atsauksmes. Darbs turpinās, lai  arvien nodrošinātu pacientu vēlmes.
 • ĒNU DIENA Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā

  15.02.2018

  Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā karjeras izglītības pasākuma skolu jauniešiem "ĒNU DIENA 2018" ietvaros, ieradās 5 skolnieces no tuvākas un tālākas apkārtnes.
 • Narkoloģijas pacientu uzņemšana Strenču slimnīcā

  08.12.2017

  No 2017. gada 23. decembra VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” tiek sniegti narkoloģiskie pakalpojumi. Pacienti ir gaidīti Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas Uzņemšanas nodaļā Valkas ielā 11, Strenčos, Strenču novadā. Par ieguvumiem pacientiem - lasiet vairāk, atverot paziņojumu  (Lasīt vairāk)
 • IKGADĒJĀ KONFERENCE STRENČU SLIMNĪCĀ NORITĒJUSI VEIKSMĪGI

  01.12.2017

  Šogad, rudens konference Strenču slimnīcā norisinās jau piekto reizi, un veselības aprūpes speciālistu kopā sanākšana ir kļuvusi par noturīgu tradīciju Strenču slimnīcā. Šī gada konferences mērķauditorija bija māsas.
 • Slimnīcā viesojās Viru slimnīcas psihiatrijas klīnikas speciālisti no Igaunijas

  24.11.2017

  Šodien viesos uzņēmām Igaunijas psihiatrijas speciālistus no Viru slimnīcas psihiatrijas klīnikas. Vizītes sākumā viesiem prezentējām Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas darbu un darbības rādītājus, sniedzām ieskatu vēsturē, uzklausījām un atbildējām uz viesu interesējošiem jautājumiem, kopīgi diskutējām un iepazināmies.  Vizītes otrajā daļā viesi apskatīja Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas teritoriju un iepazina dažas nodaļas, Pacientu klubu un psihosociālās rehabilitācijas centru "Rasa". Viesu vidū bija ārsti -psihiatri(-es), virsmāsa, māsas, sanitāri, sociālās darbinieces.