Jaunumi

 • Svinēt paveikto un sasniegto! Pateikt paldies! Būt pateicīgiem!

  15.09.2017

  25.augusta pēcpusdienā, Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas kolektīvs kopā ar lūgtajiem ciemiņiem svinēja slimnīcas 110 gadu pastāvēšanas jubileju. Svētku pasākumā piedalījās arī Veselības ministre Anda Čakša.
 • Igaunijas velobraucēji piestāj Slimnīcā

  23.08.2017

  Kopskaitā 150 igaunijas velobraucēji 19.augusta rītā piestāja slimnīcā un uzzināja par tās vēsturi un mūsdienu darbību. Ceļotājus pavadīja slimnīcas galvenā māsa Jekaterina Jeremejeva un projektu vadītāja, iestādes vad. asistente Ilona Pinzule. 
 • Dalība 20.Vislatvijas sporta spēlēs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

  23.08.2017

  Strenču slimnīcas komanda 19.augustā piedalījās 20.Vislatvijas sporta spēlēs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas norisinājās Smiltenē.  Paldies visiem atbalstītājiem un komandai!
 • LŪDZAM ATSAUKTIES SLIMNĪCAS MUZEJA ZIEDOTĀJUS

  28.07.2017

  Lai nodrošinātu Strenču PNS muzeja krājuma saglabāšanu, sakarā ar to, ka muzeja vadītāja Baiba Leite plānojusi šo darbu neturpināt, LŪDZAM STEIDZAMI atsaukties visus, kas ziedojuši slimnīcas muzejam (nevis B.Leitei personīgi) vēstures materiālus (visa veida iespieddarbus: grāmatas, žurnālus, cita veida publikācijas, fotogrāfijas un foto albumus), sadzīves lietas un interjera priekšmetus, informējot par muzejam nodotajām lietām personāla vadītājai Lāsmai Stepenai pa tel. 29161815 vai e-pastu: lasma.stepena@strencupns.lv