Jaunumi

 • ergo_t_diena_2016

  PASAULES ERGOTERAPIJAS DIENA

  27.10.2016

  Sveicam mūsu ergoterapeites - Zani un Jekaterinu Pasaules Ergoterapijas dienā! 

  Pēc Pasaules Ergoterapeitu federācijas iniciatīvas 27.oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Ergoterapijas diena. Šogad Latvijas ergoterapeiti ir izvēlējušies tēmu Nodarbju līdzsvars un veselība”,  lai sabiedrībā aktualizētu jautājumu par līdzsvarotu iesaisti ikdienas nodarbēs, kas ietekmē ikvienas personas veselību un labklājību.

 • img_8033

  Šī gada 13. oktobrī Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā norisinājās Garīgās veselības aprūpes māsu apvienības konference

  17.10.2016

  Pasākumu organizēja Latvijas Māsu asociācijas Garīgās veselības aprūpes māsu apvienība sadarbībā ar VSIA “Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu”.
  Konferenci atklāja Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas valdes locekle Maija Ancveriņa un Latvijas Māsu asociācijas valdes locekle Ilze Neparte. Konferencē dalībnieki tika iepazīstināti ar LMA darbības virzieniem. Turpinot uzrunu Ilze Neparte sniedza informāciju par māsu aprūpes dokumentācijas izstrādi, kas būs vienota visā Latvijā. Par māsu aprūpes dokumentācijas izmantošanu Cēsu klīnikā, dalījās Pedagoģijas un Veselības zinātņu maģistre, Cēsu klīnikas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un uzņemšanas, reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas virsmāsa Guna Zeltiņa.

 • 1280x850 (1)

  KONFERENCĒ TIKSIES GARĪGĀS VESELĪBAS APRŪPES MĀSAS

  11.10.2016

  Šī gada 13. oktobrī Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā norisināsies Garīgās veselības aprūpes māsu apvienības konference. Pasākumu organizē Garīgās veselības aprūpes māsu apvienība, Latvijas Māsu asociācija un VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīcā”.