Jaunumi

 • melna_lenta

  IN MEMORIAM

  21.09.2016

  RUTA MELDERE

  (01.01.1954.- 17.09.2016.)

  Mēs klusējot paliekam...

  Vēji šalko un mierina mūs,

  Bet tava vieta, kas bija šai dzīvē,

  Ir, bija un vienmēr būs.

  /N.Dzirkale/

  Skumju brīdī izsakām visdziļāko līdzjūtību sakarā ar lielo zaudējumu un esam kopā ar Rutas Melderes ģimeni, piederīgajiem, draugiem un kolēģiem, viņu pāragri mūžībā pavadot.

 • logo

  Garīgās veselības aprūpes māsu apvienības konference

  21.09.2016

  Norises laiks: 2016.gada 13.oktobrī plkst. 10.00
  Dalībnieku reģistrācija no plkst. 9.00
  Norises vieta: VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” 2.nodaļas sporta zālē, Strenči, Valkas iela, 11, Strenču novads
  Konferenci organizē: Garīgās veselības aprūpes māsu apvienība sadarbībā ar LMA un VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”

 • BAFF_LOGO

  PROJEKTA ĪSTENOŠANA SNIEGUSI JAUNAS ZINĀŠANAS UN POZITĪVU IEDVESMU

  20.09.2016

  “Zināšanu bagātība, izsmalcināta profesionālā pieredze, inovatīvs skatījums, ieinteresētība un atvērtība, fantastiskas uzstāšanās spējas...” ir tikai daļa no raksturojuma, ko var veltīt profesoram Duglasam Ziedonim - Masačūsetsas Universitātes (ASV) Medicīnas skolas Psihiatrijas katedras vadītājam. Ar profesora vizīti no 5.09.-09.09. Latvijā, tika īstenots VSIA Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas projekts “Atvērta dialoga pieeja psihiatrijas pakalpojumos”. Projekta mērķis bija īstenot izglītojošu semināru Latvijas garīgās veselības organizācijās/slimnīcās strādājošiem psihiatriem, lai pārņemtu zināšanas un iemaņas no ASV eksperta par Atvērtā dialoga pielietošanu ārstniecības procesā. Papildus semināram, profesors iepazinās ar Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas ikdienu un lasīja lekciju RSU Psiholoģijas un narkoloģijas katedrā. Pievienojot projektam Baltijas kontekstu, 5. septembrī ASV profesors D.Ziedonis devās uz Tartu Universitātes Psihiatrisko klīniku un tikās ar tās vadītāju Svenu Janno. Tika pārrunātas sadarbības iespējas.

 • galvena

  Rudens ražas izstāde „Atvasara krāsu virpulī”

  16.09.2016

  2016. gada 7. septembrī, Strenču PNS parka teritorijā norisinājās Rudens ražas izstāde „Atvasara krāsu virpulī” ikgadējs pasākums, kurš tiek ļoti gaidīts katru rudeni. Izstāde bija aplūkojama visiem slimnīcas darbiniekiem, pacientiem, apmeklētājiem un viesiem.

  Izstāde tapa no visa, ko sarūpējusi vasara,- kas atrodams katra dārzā un dabā, kā arī tas, ko spēj paveikt izdoma un nedaudz pacietības.

  Izstādē, tika pārstāvētas visas struktūrvienības un , jāatdzīst, ka īpaši priecēja dalībnieku izdoma un radošums, ko pierādīja izstādītās kompozīcijas. Atsaucoties uz izstādes tēmu, kompozīcijas bija ļoti dažādas, visās iespējamās krāsās un formās, katra unikāla, ar savu skatījumu. Protams, nevar noliegt, ka šo pasākumu padara interesantu arī neoficiālais sacensības gars starp kolektīviem.

  Īpaši priecē, ka Strenču PNS darbinieki pa vidu rosīgajām darba gaitām un pienākumiem, atrod laiku kolektīvam un darba iekšējai kultūrai, bagātinot to ar savu radošo artavu, kas nenoliedzami izkrāso darba vidi un kopējo atmosfēru.