Darbiniekiem

 • Darba vakance Strenču novada domē

  15.01.2018

  Publicējam darba vakanci Strenču novada domē: Veselības veicināšanas korrdinators 
 • Slimnīcā viesojās Viru slimnīcas psihiatrijas klīnikas speciālisti no Igaunijas

  24.11.2017

  Šodien viesos uzņēmām Igaunijas psihiatrijas speciālistus no Viru slimnīcas psihiatrijas klīnikas. Vizītes sākumā viesiem prezentējām Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas darbu un darbības rādītājus, sniedzām ieskatu vēsturē, uzklausījām un atbildējām uz viesu interesējošiem jautājumiem, kopīgi diskutējām un iepazināmies.  Vizītes otrajā daļā viesi apskatīja Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas teritoriju un iepazina dažas nodaļas, Pacientu klubu un psihosociālās rehabilitācijas centru "Rasa". Viesu vidū bija ārsti -psihiatri(-es), virsmāsa, māsas, sanitāri, sociālās darbinieces. 
 • Vides sakopšana talkas dienā

  10.11.2017

  Eduards Veidenbaums ir teicis: “Ja kāds grib pasaulei ko atstāt, tad lai atstāj savus darbus!”  Talkas dienu darbi, kuri norisinās ar zināmu regularitāti, tiešām atstāj un atstās mūsu paveiktos darbus!  Sakoptība, tīrība, vieglums, skaistums, cilvēku kopīgs darbs!  LIELS PALDIES ikvienam talkas dalībniekam!     Foto:S.Pakalne
 • KONFERENCE “PACIENTU DROŠĪBAS JAUTĀJUMI PSIHIATRIJĀ”

  01.11.2017

  Šī gada 30. novembrī Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā norisināsies Garīgās veselības aprūpes māsu apvienības konference “Pacientu drošības jautājumi psihiatrijā”. Pasākumu organizē Garīgās veselības aprūpes māsu apvienība, Latvijas Māsu asociācija un VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīcā”. Konferences programma ir apstiprināta Latvijas Māsu asociācijā un saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 943. Ārstniecības personu sertifikācijas kārtību par dalību konferencē tiek piešķirti 6 tālākizglītības punkti.  
 • Sveiciens novembrī

  01.11.2017

  Lēni krītot sniega pārslām, 1.novembra rīts iesācies balti jo balti!  
 • Svinēt paveikto un sasniegto! Pateikt paldies! Būt pateicīgiem!

  15.09.2017

  25.augusta pēcpusdienā, Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas kolektīvs kopā ar lūgtajiem ciemiņiem svinēja slimnīcas 110 gadu pastāvēšanas jubileju. Svētku pasākumā piedalījās arī Veselības ministre Anda Čakša.