Jaunumi

 • PSIHIATRA UN NARKOLOGA AMBULATORĀS KONSULTĀCIJAS STRENČU PSIHONEIROLOĢISKAJĀ SLIMNĪCĀ

  26.03.2018

  Lai nodrošinātu pakalpojuma pieejamību, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” informē, ka ir paplašināti slimnīcas sniegtie ambulatorie pakalpojumi - psihiatra un narkologa konsultācijas sniedz vairāki speciālisti, nodrošinot iespēju vairāk iedzīvotājiem saņemt nepieciešamās konsultācijas un ārstniecību.
 • Narkoloģijas pakalpojums Strenču slimnīcā

  06.03.2018

  Valsts apmaksāto narkoloģisko palīdzību Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā sniedz no šā gada 1. janvāra. Aizvadīto divu mēnešu garumā slimnīcas speciālisti aktīvi strādājuši, pilnveidojot pakalpojuma sniegšanas procesu, ņemot vērā arī pacientu apmierinātības aptaujas anketās minēto novērtējumu un atsauksmes. Darbs turpinās, lai  arvien nodrošinātu pacientu vēlmes.
 • ĒNU DIENA Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā

  15.02.2018

  Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā karjeras izglītības pasākuma skolu jauniešiem "ĒNU DIENA 2018" ietvaros, ieradās 5 skolnieces no tuvākas un tālākas apkārtnes.
 • Narkoloģijas pacientu uzņemšana Strenču slimnīcā

  08.12.2017

  No 2017. gada 23. decembra VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” tiek sniegti narkoloģiskie pakalpojumi. Pacienti ir gaidīti Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas Uzņemšanas nodaļā Valkas ielā 11, Strenčos, Strenču novadā. Par ieguvumiem pacientiem - lasiet vairāk, atverot paziņojumu  (Lasīt vairāk)
 • IKGADĒJĀ KONFERENCE STRENČU SLIMNĪCĀ NORITĒJUSI VEIKSMĪGI

  01.12.2017

  Šogad, rudens konference Strenču slimnīcā norisinās jau piekto reizi, un veselības aprūpes speciālistu kopā sanākšana ir kļuvusi par noturīgu tradīciju Strenču slimnīcā. Šī gada konferences mērķauditorija bija māsas.
 • Slimnīcā viesojās Viru slimnīcas psihiatrijas klīnikas speciālisti no Igaunijas

  24.11.2017

  Šodien viesos uzņēmām Igaunijas psihiatrijas speciālistus no Viru slimnīcas psihiatrijas klīnikas. Vizītes sākumā viesiem prezentējām Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas darbu un darbības rādītājus, sniedzām ieskatu vēsturē, uzklausījām un atbildējām uz viesu interesējošiem jautājumiem, kopīgi diskutējām un iepazināmies.  Vizītes otrajā daļā viesi apskatīja Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas teritoriju un iepazina dažas nodaļas, Pacientu klubu un psihosociālās rehabilitācijas centru "Rasa". Viesu vidū bija ārsti -psihiatri(-es), virsmāsa, māsas, sanitāri, sociālās darbinieces. 
 • KONFERENCE “PACIENTU DROŠĪBAS JAUTĀJUMI PSIHIATRIJĀ”

  01.11.2017

  Šī gada 30. novembrī Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā norisināsies Garīgās veselības aprūpes māsu apvienības konference “Pacientu drošības jautājumi psihiatrijā”. Pasākumu organizē Garīgās veselības aprūpes māsu apvienība, Latvijas Māsu asociācija un VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīcā”. Konferences programma ir apstiprināta Latvijas Māsu asociācijā un saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 943. Ārstniecības personu sertifikācijas kārtību par dalību konferencē tiek piešķirti 6 tālākizglītības punkti.  
 • Svinēt paveikto un sasniegto! Pateikt paldies! Būt pateicīgiem!

  15.09.2017

  25.augusta pēcpusdienā, Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas kolektīvs kopā ar lūgtajiem ciemiņiem svinēja slimnīcas 110 gadu pastāvēšanas jubileju. Svētku pasākumā piedalījās arī Veselības ministre Anda Čakša.
 • Igaunijas velobraucēji piestāj Slimnīcā

  23.08.2017

  Kopskaitā 150 igaunijas velobraucēji 19.augusta rītā piestāja slimnīcā un uzzināja par tās vēsturi un mūsdienu darbību. Ceļotājus pavadīja slimnīcas galvenā māsa Jekaterina Jeremejeva un projektu vadītāja, iestādes vad. asistente Ilona Pinzule. 
 • Dalība 20.Vislatvijas sporta spēlēs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

  23.08.2017

  Strenču slimnīcas komanda 19.augustā piedalījās 20.Vislatvijas sporta spēlēs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas norisinājās Smiltenē.  Paldies visiem atbalstītājiem un komandai!
 • LŪDZAM ATSAUKTIES SLIMNĪCAS MUZEJA ZIEDOTĀJUS

  28.07.2017

  Lai nodrošinātu Strenču PNS muzeja krājuma saglabāšanu, sakarā ar to, ka muzeja vadītāja Baiba Leite plānojusi šo darbu neturpināt, LŪDZAM STEIDZAMI atsaukties visus, kas ziedojuši slimnīcas muzejam (nevis B.Leitei personīgi) vēstures materiālus (visa veida iespieddarbus: grāmatas, žurnālus, cita veida publikācijas, fotogrāfijas un foto albumus), sadzīves lietas un interjera priekšmetus, informējot par muzejam nodotajām lietām personāla vadītājai Lāsmai Stepenai pa tel. 29161815 vai e-pastu: lasma.stepena@strencupns.lv
 • Sportosim Strenču novadā

  12.07.2017

  2017.gada 6.jūlijā atklāts universāls sporta laukums Strenčos. Sporta laukums veidots projektā “Universāla sporta laukuma ierīkošana Strenčos”, kas īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.
 • Sociālās aprūpes nodaļa svin jurģus

  28.06.2017

  Šodien svinīgi tika pārgriezta sociālās aprūpes nodaļas jeb 9.nodaļas jauno māju lentīte. Uz lentītes zīmīgs ieraksts: Augusta māja ⇒28.06.2017 ⇒ Osvalda māja!  Lai jaunās mājas top mīļas un jaukas!   
 • Ilgtspējas indeksā 2017 – SOLIS AUGSTĀK! Sudraba kategorija.

  02.06.2017

  Strenču psihoeniroloģiskā slimnīca šogad Ilgtspējas indeksā iegūst SUDRABA KATEGORIJU. 

 • Dažas pēdas no plostnieku dienas un muzeja nakts

  25.05.2017

  „Laiks ātrāki steidzas kā vagona rats” – parkā ieripo vilcieniņš ar lielu kravu. No Gaujas krasta atvestas pēdas, kuras nospiedumus atstās slimnīcas 110. gadu jubilejas celiņos. Virsmāsa Jekaterina sagaida ceļotājus, iepazīstina ar slimnīcu, pacientu ārstēšanu un teritoriju.

  Viktorīnas jautājumus uzdod Lāsma un par pareizām atbildēm kāda pēda saņem arī mazu balvu. Muzejā paceļojam no slimnīcas pirmsākumiem līdz mūsdienām. Vilcieniņš jau ir klāt, pēdām jādodas tālāk.