Slimnīcas struktūra

VSIA “”Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” organizatoriskā struktūra:

Valde

Valdes locekle Maija ANCVERIŅA

Veselības aprūpes vadība

  • Veselības aprūpes vadības ārste stacionāros jautājumos Inga BAUSKA
  • Veselības aprūpes vadītājs ambulatoros jautājumos, psihiatrs/bērnu psihiatrs Andris ARĀJS
  • Slimnīcas galvenā māsa Jekaterina JEREMEJEVA
STACIONĀRA NODAĻAS 

1.nodaļa (akūtā psihiatriskā sieviešu)

  • nodaļas virsārsts Oskars KRUMHOLCS
  • nodaļas virsmāsa Olga GALAGANOVA
  • nodaļas psihiatre Marija EVERTE

2.nodaļa (vispārējā psihiatriskā jauktā)

  • nodaļas virsārsts Raivis LOGINS
  • nodaļas psihiatrs, narkologs Jānis OZOLIŅŠ
  • nodaļas virsmāsa Margarita GRĪVA
  • klīniskā psiholoģe Antra PINNE
  • ergoterapeite Zane GOLOVANOVA
  • klīniskais psihologs, tiesu eksperte Inese SNIĶERE

3.nodaļa (akūtā psihiatriskā vīriešu)

  • nodaļas virsārste Liene LAPIŅA
  • nodaļas psihiatre Svetlana TĒRAUDA
  • nodaļas virsmāsa Eva APINE

 4.nodaļa (vispārējā psihiatriskā, piespiedu ārstēšana jauktā)

  • nodaļas virsārste Edīte DAMBERGA
  • ārsts – psihiatrs Pēteris ZĀLĪTIS
  • virsmāsa Žanna KOZOLOVA

5.nodaļa (psihotuberkulozes, vispārējā psihiatriskā jauktā)

  • nodaļas virsārste Ilona UZBEKA
  • virsmāsa Ivita TRAKINA
  • ārsts – psihiatrs Inga BAUSKA

6.nodaļa (geriatriskā jauktā)

  • nodaļas virsārste Svetlana TĒRAUDA
  • nodaļas virsārste Monika MUKĀNE
  • nodaļas virsmāsa Agnese LAKUČA

7.nodaļa (narkoloģiskā jauktā)

  • nodaļas virsārste Dace RAITUMA
  • ārsts – narkologs, psihiatrs Edvīns KRASTIŅŠ
  • ārste – rezidente Jūlija RUDENKO 
  • nodaļas virsmāsa Inga ŠAROVA 

 Uzņemšanas nodaļa

  • atbildīgais ārsts Inga BAUSKA

Aptieka

  • vadītāja farmaceite Sarmīte ĶIRSE
  • farmaceita asistente Anita DAINA

Dezinfekcija

  • dezinfektore Dace VANAGA
  • dezinfektore Vija PLĀNE

Radiologa kabinets 

  • radiologs – diagnosts Ivans ŅESTEROVIČS

Medstatistika, medarhīvs

  • medicīnas statistiķis Lāsma STEPENA
SOCIĀLĀ APRŪPE 

Sociālās aprūpes nodaļa (personām ar garīgām saslimšanām)

  •  nodaļas vadītāja Sandra PAKALNE
AMBULATORI KONSULTATĪVĀ DAĻA  

Psihiatra kabinets 

  • psihiatrs/bērnu psihiatrs Andris ARĀJS
  • psihiatre Liene LAPIŅA
  • psihiatrs Raivis LOGINS
  • psihiatrs Oskars KRUMHOLCS
  • psihiatrs Pēteris ZĀLĪTIS
  • psihiatre Jūlija RUDENKO
  • psihiatre Svetlana TĒRAUDA
  • garīgās veselības aprūpes māsa Dina ĀRGALE

Narkologa kabinets 

  • narkologs Jānis OZOLIŅŠ
  • narkoloģe Dace RAITUMA
  • narkologs Edvīns KRASTIŅŠ
  • narkoloģe Edīte DAMBERGA
  • narkoloģijas māsa Dina ĀRGALE

 Tiesu psihiatrisko ekspertīžu kabinets

  • tiesu psihiatrijas eksperts Andris ARĀJS
  • tiesu psihiatrijas eksperte Liene LAPIŅA
  • tiesu psihiatrijas eksperte Edīte DAMBERGA
  • tiesu psihiatrijas eksperte Monika MUKĀNE
  • klīniskais psihologs, tiesu eksperts Inese SNIĶERE
PSIHOSOCIĀLĀ REHABILITĀCIJA

Psihosociālās rehabilitācijas centrs “RaSa”

  • vadītāja Rudīte DALDERE
  • sociālā darbiniece Anita JEFIMOVA
  • sociālā darbiniece Eva DULBE
  • fizioterapeite Nadežda MIEZE
  • pacientu klubs, bibliotēka – sociālā darbiniece Sandra VORPE
  • veselības veicināšanas konsultante Lāsma EGLE
  • interniste Indra LILIENTĀLE
ADMINISTRĀCIJA
  • lietvedības sekretāre – Rudīte KALNIŅA.
  • grāmatvedība – galvenā grāmatvede Daiga OLŠEVSKA
  • ekonomists Edijs POIKĀNS
  • vecākā grāmatvede Iveta BORMANE
  • uzskaitvede Sandra BRIEDE
  • algu grāmatvede Rasma KOSMANE
  • projektu vadītāja, iestādes vadītājas asistente – Ilona PINZULE
  • iepirkumu struktūrvienības vadītājs Aivars AUNIŅŠ
  • personāla daļa, lietvedības arhīvs – personāla vadītāja Svetlana KARAŅIKOVA
  • klientu apkalpošanas centra speciāliste Ilze AIDE
  • pacientu un klientu reģistrētāja Lāsma STEPENA
SAIMNIECISKĀ NODROŠINĀJUMA DAĻA
  • saimnieciskās struktūrvienības vadītājs Ainis BLŪMS
  • namu pārzinis – Māris OZOLS