ēnu diena 2020 Strenču PNS

12/02/2020

Par ikgadēju tradīciju ir kļuvusi Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas (turpmāk- Slimnīca)  dalība biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement-Young Enterprise Latvija” rīkotajā Ēnu dienā. Šogad Ēnu diena norisinājās 12. februārī un pulcēja rekordlielu skolēnu skaitu. Kopumā Slimnīcas speciālistiem šodien ik uz soļa sekoja 14 ēnas.

Ar saviem ikdienas pienākumiem skolniekus iepazīstināja ārsti-psihiatri, nodaļas virsmāsas, fizioterapeiti un vizuāli plastiskās mākslas terapeits. Tradicionāli lielākā interese bija par psihiatra un fizioterapeita profesiju. Īpaši Ēnu dienai mentori bija ieplānojuši dažādu darba aktivitāšu kopumu, kas visvairāk raksturo viņu profesionālo ikdienu. Ēnām bija iespēja piedalīties multiprofesionālās komandas un ārsta-psihiatra apaļā galda apspriedē, iepazīt nodaļu darbu, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus. 

Slimnīcā Ēnu dienas ietvaros ieradās skolēni no Valmieras Viestura vidusskolas, Jelgavas 5. vidusskolas, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Purvciema vidusskolas, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Priekuļu vidusskolas, Rūjienas vidusskolas, Naukšēnu novada vidusskolas, Valmieras 2. vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas.

Paldies ikvienam Slimnīcas speciālistam, kas veltīja laiku un iesaistījās Ēnu dienā, sniedzot skolēniem priekšstatu par savas profesijas ikdienu.

   

Atpakaļ