KONFERENCE “PACIENTU DROŠĪBAS JAUTĀJUMI PSIHIATRIJĀ”

01/11/2017

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Lejupielādēt

Šī gada 30. novembrī Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā norisināsies Garīgās veselības aprūpes māsu apvienības konference “Pacientu drošības jautājumi psihiatrijā”. Pasākumu organizē Garīgās veselības aprūpes māsu apvienība, Latvijas Māsu asociācija un VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīcā”.

Konferencē uzstāsies veselības aprūpes speciālisti, veselības aprūpes uzņēmumu pārstāvji, kuri prezentēs zināšanu un praktiskas pieredzes piemērus par pacientu drošību psihiatrijā. Latvijas Māsu asociācija un Garīgās veselības aprūpes māsu asociācija akcentēs organizāciju darbu un nākotnes attīstības plānus.

 “Rūpes par pacientu drošību ārstniecības iestādēs ir pastāvējušas vienmēr, un šī tēma ir tikpat nozīmīga, cik tā ir plaša. Līdzīgi kā citās nozarēs, arī veselības aprūpē ienāk jaunas tendences, jauni un inovatīvi risinājumi, tiek akumulēti jaunu pētījumu rezultāti un norisinās to ieviešana praktiskajā darbā, notiek attīstība. Tādēļ arī šī gada konferences fokusā ir pacientu drošība, īpaši pievēršoties psihiatrijai”, uzsver Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas galvenā māsa, Garīgās veselības aprūpes māsu apvienības prezidente Jekaterina Jeremejeva.

Konferences programma ir apstiprināta Latvijas Māsu asociācijā un saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 943. Ārstniecības personu sertifikācijas kārtību par dalību konferencē tiek piešķirti 6 tālākizglītības punkti.

Dienas programma, dalības un pieteikšanās kārtību skatīt konferences programmā.  

Ilona Pinzule

VSIA “Strenču PNS”

 Projektu vadītāja

ilona.pinzule@strencupns.lv

Atpakaļ