PSIHIATRA UN NARKOLOGA AMBULATORĀS KONSULTĀCIJAS STRENČU PSIHONEIROLOĢISKAJĀ SLIMNĪCĀ

26.03.2018

Lai nodrošinātu pakalpojuma pieejamību, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” informē, ka ir paplašināti slimnīcas sniegtie ambulatorie pakalpojumi – psihiatra un narkologa konsultācijas sniedz vairāki speciālisti, nodrošinot iespēju vairāk iedzīvotājiem saņemt nepieciešamās konsultācijas un ārstniecību. Pakalpojumu sniegšanai iekārtotas jaunas telpas Administrācijas ēkas pirmajā stāvā, kuras ir ērti pieejamas apmeklētājiem (nodrošināta vides pieejamība personām ar kustību traucējumiem) un izveidots klientu apkalpošanas centrs, kurā apmeklētāji var pieteikt vizīti pie speciālistiem, iepriekš piesakot vizīti pa telefonu 64731580 (darba dienās no 8:00 – 16:30).

Ambulatorā ārstniecība ietver:

1) psihiatra konsultācijas un ārstniecību psihiskās veselības traucējumu gadījumos (vizīte bez maksas);

2) narkologa konsultācijas – atkarības slimības diagnostiku, ārstēšanas plāna izstrādi un ārstniecību personām ar alkohola, narkotisko un psihotropo vielu atkarību un pārmērīgas lietošanas problēmām, (pacienta iemaksa par vizīti 4,27 EUR)

Pacientus Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā pieņem 4 narkologi, 7 psihiatri, tajā skaitā, 1 bērnu psihiatrs.

Konsultācijas tiek sniegtas neatkarīgi no personas dzīvesvietas. Izvērtējot pacienta veselības stāvokli, speciālists var nozīmēt ārstēšanu stacionārā.

Informācijas pielikumā pievienoti pārskatāmi ambulatoro speciālistu pieņemšanas darba laiki.

Fotogrāfijas autors: G.Akmentiņš

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”

Valkas iela 11, Strenči, Strenču novads, LV-4730

www.strencupns.lv; KAC t.64731580

info@strencupns.lv