Sācies balsojums par labākajiem mediķiem 2018. gadā

17/01/2019

Jau devīto reizi Latvijas Ārstu Biedrība aicina ikvienu piedalīties balsojumā par 2018. Gada labākajiem mediķiem. Gada balva medicīnā 2018 ir iespēja pateikt paldies mūsu profesionālajiem un nesavtīgajiem mediķiem, nobalsot par viņiem, tā sniedzot emocionālu atbalstu par viņu darbu. Šobrīd medicīnas nozares situācija raksturojama kā sarežģīta, tāpēc Latvijas mediķiem ir nepieciešams atbalsts un uzmundrinājums.

Balsošana ir atvērta kopš 2019. Gada 14. Janvāra un turpināsies līdz 28. Fabruārim. Šogad nomināciju klāsts ir papildināts ar divām jaunām nominācijām – Gada ģimenes ārsts un Gada ārsts speciālists, tā sniedzot iespēju atsevišķi balsot par tiem ārstiem, kuri strādā dažādās specialitātēs poliklīnikās un slimnīcās. Savukārt, kā ierasts, ir iespējams izcelt labāko veselības aprūpes speciālistu arī nominācijās Gada zobārsts, Gada ārsta palīgs, Gada māsa, Gada vecmāte, Gada farmaceits un Gada funkcionālais speciālists.

Lai nobalsotu, jāizvēlas nominācija,  jāaizpilda izvirzīšanas anketa konkrētajā nominācijā un jāpamato, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu.

LAI NODOTU SAVU BALSI, SPIED ŠEIT! –> GADA BALVA MEDICĪNĀ

2019.gada 14. martā pēc balsošanas rezultātu apkopošanas svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma ar Gada balvu medicīnā 2018 tiks godināti Latvijas mediķi 14 dažādās nominācijās. Svinīgā balvas pasniegšanas ceremonija būs vērojama arī kanālā LNT 17. martā plkst. 15:50.

„Gada balvas medicīnā 2018” pasniegšanas pasākumu organizē Latvijas Ārstu biedrība, to atbalsta AS „Olainfarm”, AS „Grindeks”, aptieku uzņēmums „Mēness aptieka”, AS „Veselības centru apvienība, SIA „Centrālā laboratorija”, SIA „Veselības centrs 4”, Rīgas dome, Kultūras pils „Ziemeļblāzma”.

Atpakaļ