SIRSNĪBAS MĒNESIS SLIMNĪCĀ

01/03/2019

“Sirds, kas nenoslēdzas sevī, aug un piepildās ar prieku. Tas ir lielākais sirds dzīves noslēpums. Darot kaut ko citu labā, vislielākais labums tiek mums pašiem.”

Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā februāris tika nosaukts par sirsnības mēnesi, kura ietvaros tika rīkotas aktivitātes, lai padarītu vidi mums apkārt nedaudz pozitīvāku un sirsnīgāku.

Vienā no “Sirsnīgai Slimnīcai” aktivitātēm darbinieki tika aicināti radoši izpausties un izveidot vizuālu, Slimnīcu raksturojošu noformējumu ar sveicienu par godu Slimnīcas darbības 112. gadadienai. Visi iesniegtie darbiņi ir izvietoti uzņemšanas nodaļas foajē.

Neizmērojams prieks par radošo darbu dažādību un tehnikām, kas izmantotas sveicienu izgatavošanā. Izstādē iespējams apskatīt gan foto kolāžas, gan grafiskos zīmējumus, gan arī floristikas darbus, kas papildināti ar gaišiem un sirsnības pilniem sveicieniem.

Otra aktivitāte – sniegt palīdzīgu roku Slimnīcas teritorijas četrkājaino iemītnieku  – kaķu atbalstam, ziedojot kaķu barību. Kopumā saziedoti aptuveni 100 kg kaķu barības.

Sakām lielu paldies katram, kas piedalījās, atbalstīja akciju “Sirsnīgai Slimnīcai”, tādējādi, radot un vairojot pozitīvismu un sirsnību Slimnīcā!

Atpakaļ