Slimnīcā viesojās Viru slimnīcas psihiatrijas klīnikas speciālisti no Igaunijas

24/11/2017

Šodien viesos uzņēmām Igaunijas psihiatrijas speciālistus no Viru slimnīcas psihiatrijas klīnikas. Vizītes sākumā viesiem prezentējām Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas darbu un darbības rādītājus, sniedzām ieskatu vēsturē, uzklausījām un atbildējām uz viesu interesējošiem jautājumiem, kopīgi diskutējām un iepazināmies.  Vizītes otrajā daļā viesi apskatīja Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas teritoriju un iepazina dažas nodaļas, Pacientu klubu un psihosociālās rehabilitācijas centru “Rasa”. Viesu vidū bija ārsti -psihiatri(-es), virsmāsa, māsas, sanitāri, sociālās darbinieces. 

Viesi atzina, ka abu slimnīcu “izmēri” ir atšķirīgi, taču profesionāli pastāv vienojoši jautājumi, novērojumi un izaicinājumi. Viru psihiatrijas klīnikā ir 30 gultas vietas, no kurām 15 gultas vietas iekārtotas pacientiem ar īpaši smagām psihiskām saslimšanām. Psihiatrijas klīnika darbojas kā nodaļa Viru somatiskajā slimnīcā. 

Viesus uzņēma un slimnīcu prezentēja veselības vadības ārste stacionāra jautājumos un galvenā māsa; organizatoriski palīdzēja projektu vadītāja. Viesu uzņemšanā iesaistījās Pacientu kluba vadītāja, nodaļu virsmāsas un virsārsti(es), psihosociālās rehabilitācijas centra vadītāja un speciālistes.

Paldies ikvienam, kas iesaistījās viesu uzņemšanā! 

Vizīte bija sākums jaunai draudzībai, jo saņēmām uzaicinājumu ierasties pieredzes apmaiņas vizītē Viru slimnīcas psihiatrijas nodaļā. 

 

 

 

 

 

Projektu vadītāja, iestādes vadītājas asistente Ilona Pinzule

ilona.pinzule@strencupns.lv

 

 

 

 

Atpakaļ