Slimnīcas 2018. gada Lepnums – Indra Lielkāja

03/01/2019

2018. gadā Slimnīcas darbinieku apmierinātības aptaujā bija iespēja ieteikt darbinieku, ar kura paveikto darbu lepojamies. Slimnīcas lepnums ir darbinieks, kas izcēlies ar īpašu iniciatīvu, savu darbu vai attieksmi pret to, darbinieks, kas iedvesmo citus ar savu rīcību.

Kopumā Slimnīcas lepnumam tika nosaukti 64 Slimnīcas darbinieki, kuri pārstāvēja visas struktūrvienības.

Darbinieki lēma, ka tituls “Slimnīcas lepnums 2018” piešķirams ainavu arhitektei INDRAI LIELKĀJAI.

Indra ar savām idejām, Slimnīcas vadības un pārējo darbinieku atbalstu, iedevusi “otro elpu” Slimnīcas parkam, padarot to gaišāku, krāšņāku un sakoptāku. Parks šī gada laikā piedzīvojis ievērojamas vizuālas pārmaiņas – likvidēti bīstamie koki, iedēstīts simtgades ozols, atjaunotas liepu alejas un sastādīti jauni košumkrūmi, tādējādi padarot parku daudz gaišāku un izceļot vēsturisko slimnīcas ēku pirmreizību. Indras idejas transformējušas parku un ienesušas gaismu tajā. Izveidotas vairākas dekoratīvo augu dobes, kas priecē ar savu krāšņumu un krāsainību gan Slimnīcas darbiniekus, gan pacientus un viesus. Krāsainu akcentu teritorijā ienes milzīgie puķu podi, kurus Indra īpaši lolo.  

Indru viegli atpazīt ar viņas amizanto pārvietošanās veidu pa teritoriju – lai ātrāk nonāktu nepieciešamajā vietā, Indra izmanto hoverboard dēli, tāpēc Indru bieži vien var manīt, traucoties pa Slimnīcas parka celiņiem.

Indra pēc savas būtības ir dzīvespriecīgs un aktīvs cilvēks, kas pati saredz un spēj parādīt citiem ierastās lietas jaunā, neredzētā gaismā, ko apliecina Indras uzņemtās parka fotogrāfijas, kurās tiek izceltas detaļas, kas ikdienas steigā un rutīnā paliek nepamanītas. Indrai vēl ir idejas, kuras mums visiem kopā ir realizējamas!

Mēs lepojamies ar INDRU!

Atpakaļ