Slimnīcas mediķu komanda 21 dalībnieces sastāvā piedalījās Euroaptiekas Sieviešu skrējienā 2018

04/06/2018

Cilvēkam pilnvērtīgai dzīvei nepieciešamas divas lietas – izglītība un fiziska aktivitāte. Un tās nav divas atsevišķas lietas – viena dvēselei un otra ķermenim –, bet gan nesaraujami saistāmas kopā. Tikai pateicoties izglītībai un fiziskai aktivitātei, cilvēks var sasniegt pilnību.” (Platons, 4.gs.p.m.ē.)

Kustība ir dzīvības pamats. Diez vai kāds no mums šaubās par to, ka cilvēka ķermenis ir lieliski piemērots kustībām, apveltīts ar labu kustības aparātu un visas orgānu sistēmas ir cieši saistītas ar cilvēka fizisko aktivitāti.

Veicot fiziskās aktivitātes, cilvēka organismā uzlabojas asinsapgāde. Tā rezultātā paaugstinās skābekļa un barības vielu piegāde smadzenēm, kas savukārt uzlabo kognitīvās spējas, veicina koncentrēšanos, atmiņu, modrību, uztveri un motivāciju.

Lai uzskatāmi demonstrētu, ka slimnīcas mediķi saprot kustību nozīmi savā ikdienā,  2.jūnijā slimnīcas mediķu komanda 21 dalībnieces sastāvā piedalījās Euroaptiekas Sieviešu skrējienā 2018, Rīgā, Lucavsalā.

Neskatoties uz karsto laiku, putekļaino trasi, visas veiksmīgi nonācām finišā katra savā izvēlētajā distancē.

Gandarījums par izdarīto, saulainais laiks sniedz iespēju ar labu garastāvokli uzsākt jauno darba nedēļu un pozitīvās emocijas nodot tālāk saviem kolēģiem un pacientiem, par kuriem ikdienā rūpējamies.

Valdes locekle 

Maija Ancveriņa

info@strencupns.lv

*Fotogrāfiju ievietošana saskaņota ar tajās redzamajiem cilvēkiem. 

Atpakaļ