SOCIĀLĀS APRŪPES NODAĻAS KLIENTU PAVASARA IZBRAUKUMS

29/05/2019

Lai dažādotu savu ikdienu, apceļotu Latvijas skaistākās vietas, iegūtu jaunu pieredzi, pēc sociālās rehabilitētājas Sandras Vorpes iniciatīvas, 28.maijā sociālās aprūpes nodaļas 23 klienti un viņu pavadoņi devās ekskursijā. Brauciena galamērķis – Ziemeļlatvijas pilsēta Rūjiena, kuru mēdz dēvēt par vislatviskāko pilsētu.

Pa ceļam iegriezāmies pie čakliem Oleru muižas saimniekiem, kas ar milzīgu degsmi atjauno bijušo muižas ēku kompleksu. Ievērojams fakts, ka ēkas celtas  klasicisma stilā 18.gadsimta beigās, un ap kompleksu ir izveidots ainavisks parks. Viena no pieturvietām bija zemnieku saimniecība “Klimpas”, kuras saimnieki nodarbojas ar aitkopību.

Rūjienā apmeklējām izstāžu zāli-muzeju, kurā gide Līga Siliņa ar dziesmām un interesantu stāstījumu izrādīja Rūjienas vēsturi, izvedot mūs cauri gadsimtiem. Nobeigumā pabijām Rūjienas saldējumu ražotnē, kurā tika nodegustēti visi Rūjienas saldējumā ražotie produkti. Tika nogaršots arī jaunākais produkts piedāvātajā sortimentā- saldējums, kas sasmalcināts sīkos zirnīšos.

Sociālās aprūpes nodaļas klienti bija ļoti apmierināti ar braucienu, saņemot tik daudz pozitīvas emocijas.

Atpakaļ