STARPTAUTISKU VIESU UZŅEMŠANA SLIMNĪCĀ

03/05/2018

No 9.līdz 15.maijam Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā viesosies divi ārvalstu speciālisti no Vācijas un Spānijas. Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca jau otro gadu pēc kārtas piedalās HOPE (Eiropas slimnīcu un veselības aprūpes federācijas) pieredzes programmā un dalās pieredzē ar medicīnas jomā strādājošiem speciālistiem no Eiropas. Šogad pieredzes apmaiņā ieradīsies juriste un mediatore Kristīna Aliks Simfelde no Vācijas, kura strādā Landeskrankenhaus slimnīcā, nodrošina arī juridisko atbalstu 6 slimnīcu valdēm un psihiatrs Rainers Obergugenbergers no Spānijas  – psihiatrijas nodaļas vadītājs Son Espasses psihiatrijas slimnīcā, kas atrodas Palmā de Maljorkā. 

Viesi tiks iepazīstināti ar Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu un tās darbības galvenajiem procesiem. 2018. gada HOPE pieredzes programmas virstēma ir “Veselības aprūpes kvalitātes pilnveidošana, izmantojot pacientu pieredzi un kompetences. Vai esam tam gatavi?”. 

HOPE pieredzes apmaiņas programmas mērķauditorija ir veselības aprūpes procesu vadītāji –ārsti, māsas, cilvēkresursu, informācijas tehnoloģiju, kvalitātes un pacientu drošības u.c. procesu vadītāji.

 

Atpakaļ