Strenču PNS Ilgtspējas indeksā saņem sudrabu

21/06/2019

Pēc gada pārtraukuma Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā novērtēts ar Sudraba kategorijas godalgu. Sudraba kategorijas iegūšana nozīmē, ka uzņēmums demonstrē atklātību un caurskatāmību, tiecas uz līdzsvaru un izaugsmi piecos korporatīvās atbildības līmeņos, t.i. iestādes stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, apkārtējā vide un sabiedrība.

“Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca ir ieguldījusi mērķtiecīgu un rūpīgu darbu, lai ar katru gadu uzlabotu savu sniegumu Ilgtspējas indeksa novērtēšanā, un esam patiesi gandarīti, ka šī darba rezultātā esam pievienojušies Latvijas ilgtspējīgāko un atbildīgāko uzņēmumu saimei, iegūstot Sudraba kategoriju. “Liels paldies visam Slimnīcas kolektīvam par paveikto darbu – uz tā balstīti mūsu kopīgie sasniegumi!” norāda slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa.

Domājot par ilgtspējīgu darbību un attīstību nākotnē, Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca turpinās darbu pie ilgtspējas attīstības visos korporatīvās atbildības līmeņos. “Ideju mums netrūkst un mēs esam gatavi tās pakāpeniski īstenot. Cerams, ka ar laiku pakāpsimies kategoriju augstāk,” norāda M. Ancveriņa.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni.