Strenču PNS viesosies ārvalstu speciālisti

13/05/2019

No 23. līdz 28. maijam Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīca, HOPE pieredzes apmaiņas programmas ietvaros, uzņems divus ārvalstu speciālistus no Īrijas un Austrijas. Šogad aprit trešais gads kopš Strenču PNS uzņem ārvalstu speciālistus šajā programmā. HOPE (Eiropas slimnīcu un veselības aprūpes federācijas) pieredzes programmas galvenais mērķis ir dalīties pieredzē medicīnas jomā strādājošiem speciālistiem no Eiropas.

Šogad pieredzes apmaiņas programmas ietvaros Slimnīcā ieradīsies Vīnes slimnīcu asociācijas iepirkumu speciāliste Britta Sefcik (Austrija), kas praktizējusies stratēģisko un operatīvo iepirkumu jomā un Community Healthcare vadītājs Jude O’Nīls (Īrija), kura darbības lauks ir daudz plašāks. Viņa vadītajā organizācijā tiek apvienotas sociālās aprūpes iestādes un arī aprūpes slimnīcas. Speciālists strādā arī nacionālā līmenī dažādās darba grupās, attīstot aprūpes standartus.

Apmaiņas programmas ietvaros, speciālisti savā viesošanās laikā tiks iepazīstināti ar Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu un tās darbības galvenajiem procesiem. 2019. gada HOPE pieredzes programmas tēma ir “Uz pieradījumiem balstīta veselības aprūpes vadība”.

Atpakaļ