Sveicam nākamos ārstus narkologus!

16/08/2019

Ar vēsturisku pieskaņu – pirmo reizi Slimnīcas pastāvēšanas vēsturē, Slimnīcā rezidentūras praktisko apmācību narkoloģijā pabeiguši 2 ārsti-psihiatri dr. Jūlija Līce un dr. Raivis Logins, kuri arī turpmāk savu profesionālo karjeru turpinās Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā, nu jau kā ārsti psihiatri-narkologi. APSVEICAM!

Liels paldies par ieguldīto darbu un laiku rezidentūras procesa organizatorei veselības aprūpes vadības ārstei dr. Ingai Bauskai un rezidentus apmācošajiem ārstiem narkologiem dr. Dacei Raitumai, dr. Edvīnam Krastiņam, dr. Edītei Dambergai, kas rezidentūras laikā dalījās ar savām zināšanām un praktiskā darba pieredzi, atklājot narkologa specialitātei raksturīgās nianses, ļaujot rezidentiem patstāvīgi strādāt ar pacientiem!

Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa : “ Ar plašo pacientu diagnožu klāstu Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca ir izcila bāzes vieta rezidentu praktiskai apmācībai narkoloģijā un psihiatrijā, tādēļ priecājamies par katru rezidentu, kurš tieši mūsu slimnīcu izvēlas par savu darba vietu. Šogad, domājams, varēsim uzsākt pirmās rezidentes psihiatrijā praktisko apmācību. Aicinām katru jauno ārstu, kurš izvēlas rezidentūru specialitātēs psihiatrija vai narkoloģija, to apgūt tieši šajā slimnīcā. Jūs būsiet ieguvēji!”