Svinēt paveikto un sasniegto! Pateikt paldies! Būt pateicīgiem!

15/09/2017

25.augusta pēcpusdienā, Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas kolektīvs kopā ar lūgtajiem ciemiņiem svinēja slimnīcas 110 gadu pastāvēšanas jubileju. Svētku pasākumā piedalījās arī Veselības ministre Anda Čakša.

Kā ierasts svētku reizēs, īpaši suminājumi ir veltīti jubilāram! Šoreiz ar Veselības ministrijas pateicības vēstulēm un Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas pateicības rakstiem sveica slimnīcas speciālistus – ārstes-psihiatres, galveno māsu, nodaļu virsmāsas, garīgās veselības aprūpes māsas un sociālās aprūpētājas, kuru ieguldījums slimnīcas ikdienas darbā ir neatsverama vērtība!

Apsveikumus un dāvanas saņēmām no lūgtajiem ciemiņiem – sadarbības partneriem un citām Latvijas psihiatrijas profila slimnīcām. Paldies viņiem par vēlējumiem un dāvanām!

Svētku pasākumā augstas raudzes kultūras baudījumu sagādāja darbinieku bērnu muzikālie priekšnesumi – LNOB operdziedātājas uzstāšanās, vijoļu un čellista uzstāšanās, vijolnieces solo, ģitāras un saksofona duets. Paldies par atsaucību un skaistajiem mirkļiem!

Svētku radīšanā piedalījās slimnīcas darbinieki, īpaši ar praktisku palīdzību, ar vērtīgu padomu un ar telpaugiem zāles rotāšanai. Paldies par atbalstu un smaidu!

Jubilejas “odziņa’ un vērtīgs vēstījums turpmākajām paaudzēm ir izveidotā filma par Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu četros gadalaikos, par četriem cilvēkiem, kuri savu darba dzīvi velta un veltījuši veselības aprūpei. Paldies, filmas varoņiem par iedvesmu, par krāšņu emociju piedzīvojumu skatoties šo filmu!

Es esmu bagāts

man pieder viss, 

kas ar mani noticis! 

/M.Čaklais/

Atpakaļ